INFORMACJE NA TEMAT INWESTYCJI

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Grzędzicach pod Stargardem

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej o pow. 119,25 m² + garaż 20,25 m² co daje nam prawie 140 m², położone na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Grzędzicach. Dom dwukondygnacyjny z poddaszem przeznaczonym do adaptacji . Na parterze znajduje salon z aneksem kuchennym (26,18 m²), korytarz (9,72 m²), przedsionek (3,54 m²) łazienka z wc (4,20 m²).3 sypialnie (9,55+ 8,20+9,31 m²) i garaż (20,25 m²).


Dom wybudowany zostanie w stanie developerskim z materiałów wysokiej klasy, w technologii domu energooszczędnego. Ściany z ciepłych bloczków Solbet, z ociepleniem styropianem gr. 14 cm, dach z wysokiej jakości dachówki płaskiej Braas Tegalit w kolorze antracytowym, orynnowanie pcv, okna pcv w kolorze zewnętrznym złoty dąb, od środka białe, o wspólczynniku U=1,1 (tzw. okna ciepłe), brama garażowa segmentowa renomowanej firmy Wiśniowski w kolorze złoty dąb, drzwi wejściowe firmy Wikęd wersja Premium wzór 42 również w kolorze złoty dąb.
Elewacja o podwyższonej odporności na zabrudzenia z wysokiej klasy materiałów firmy Kleib – puc silikonowy/ mineralny malowany wysokiej klasy farbą silikonową . 


Dom wysposażony będzie w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną z szambem bezodpływowym – w przyszłości możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej miejskiej ,instalację grzewczą gazową (w ciągu około roku na ulicy ma powstać gazociąg, do którego zostanie przyłaczony budynek, do tego czasu realizacja ogrzewania gazowego poprzez butle gazowe).
Istnieje możliwość adaptacji poddasza wg pomysłów klienta (odpłatnie), ponadto bryła budynku została tak skomponowana aby swobodnie można było również aranżować ściany i układ parteru. Taras drewniany, na życzenie Klienta (za dopłatą) również może zostać powiększony do wymogów Inwestora. 


Nasza firma developerska świadczy również usługi w zakresie wykończenia obiektu, jak również posiada własną hurtownię materiałów budowlanych, dla naszych klientów oferujemy promocyjne ceny na materiały i robociznę przy ewentualnych .

W pierwszej fazie inwestycji Budujemy 4 domy czyli 8 mieszkań”.
W drugiej fazie kolejne 4 domy , rownież w zabudowie bliźniaczej.

Mamy także propozycje dla zainteresowanych fotowoltaika !
Zajmujemy się wszystkim kompleksowo wraz z pozyskaniem dotacji !

Domy oddzielone garażem jest to fajne rozwiązanie , daje to efekt domku jednorodzinnego

 

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel.:  533 947 772

INWESTOR – GRALBUD GROUP